Czy po ślepemu mogą być z tym problemy? jak to znaleźć na płycie? czy da się włożyć dysk odwrotnie? czy dobrze myślę, że żadnych kabelków w tego typu połączeniach nie ma? chodzi generalnie o stacjonarkę.
1 likes
Hmm, to bardzo proste.
Gniazda NVMe zwykle na płycie są gdzieś w pobliżu magistrali PCI-e. Nie da się podłączyć dysku odwrotnie.
Wsuwasz w podwójne gniazdo do oporu i zakręcasz śrubkę z drugiej strony. Od, cała filozofia.
Nie, nie ma tu żadnych przewodów.
Gniazda NVMe zwykle na płycie są gdzieś w pobliżu magistrali PCI-e. Nie da się podłączyć dysku odwrotnie.
Wsuwasz w podwójne gniazdo do oporu i zakręcasz śrubkę z drugiej strony. Od, cała filozofia.
Nie, nie ma tu żadnych przewodów.
Dokładnie tak. Najcześciej nad gniazdem od karty graficznej,a chyba wpinałeś, t wiesz, gdzie jest. Tak to najprościej można ując.
Puki co pokonało mnie. Grzebałem i grzebałem i się nie dogrzebałem odpowiedniego gniazda. Niestety raczej rzadko coś montuję do kompa i teraz to się mści.