Forum

NoteBook - jakiego polecacie do 3000ZŁ?

!Archiwum

Adasadula

#1 ·

1 likes
Witam. Ostatnio pomyślałem sobie że przydał by mi się jakiś NoteBook. tylko jakiego wybrać. Tych szajsów z atomami nie chcę nawet dotykać. Chodzi mi o coś najlepiej z intelem, mającym maksymalnie 14cali ekranu, dysk oczywiście SSD, w miarę rozsądna cena. Fajnie by było, jak by ten laptopik był w cenie plus minus 3000ZŁ.

papierek

#2 ·

huavei matebook 13 tak na szybko, cena jest taka, jak chcesz, ma 13 cali, lekki, solidny, intel core w wersji niskonapięciowej na pokładzie.
po co mi sygnatura?

misiek

#3 ·

Polecam jak powyżej, ale możesz jeszcze poszukać czegoś od Asusa/ Acera. Przy twoich kryteriach to zmulony Atom nie wchodzi w grę w żadnym wypadku.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

misiek

#4 ·

Albo jakiegoś Lenovo nawet, ale to dalej musiał byś się pytać użytkownika Daszekmdm. On ma jakiegoś całkiem spoko, z dobrymi parametrami i solidnie wykonanego. Ja miałem 7 lat i przez ten czas awaria hdd pod koniec, a takto spoko.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

pates

#5 ·

1 likes
Acer swift 3. Bezapelacyjnie najleprzy w swojej cenie. Teraz troszkę drożej ale są promocje. Ekran 14, najnowsza i5 albo i7 niskonapięciowa oczywiście, 8 albo 16 gb ram, dysk 512 gb, lekki, metalowy i ma normalne usb w przeciwieństwie do huaweia
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Adasadula

#6 ·

Ten Acer fajnie się prezentuje. Zastanowię się pomiędzy tym a Huawei ale dzięki za opinie. Chyba że ktoś da coś ciekawszego, to popatrzę.

Pitef

#7 ·

Wystawiłem na grupie Kupię/ Sprzedam, jedynie bateria do wymiany. Tak to, stara szkoła robienia laptopów.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

papierek

#8 ·

Tak, ale ten twuj ma jakiś stary procesor, cegła taka no i dość stary, jak ma do wydania 3000 to nie ma sensu kupować takich staroci za 400
po co mi sygnatura?

Adasadula

#9 ·

Niestety, jak dla mnie ten laptopik ma za słaby procesor.

misiek

#10 ·

1 likes
W takim razie Acer jak dla mnie wygrywa bezapelacyjnie. Pitef dobre, to tak jak byś kupującemu nowiutkiego Mercedesa polecał starego Gulfa 3.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Pitef

#11 ·

Napisałem z myślą, iż kolega może by przyoszczędził, a do takich zadań lapek by się nadał. To tylko propozycja, nikomu nie wtykam na siłę.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

Adasadula

#12 ·

Tak, raczej Acera kupuję, chociaż jak ktoś by podrzucił coś bardziej opłacalnego to jestem otwarty na propozycję.

pates

#13 ·

Czekaj, to acerek nie jest opłacalny? 16 gb ram, 512 gb ssd, intel i5 1135g7, ekran 14, 2 mikrofony zkądinąt całkiem dobre, brzęczyki, wifi 6, czytnik palucha, 2 usb 3 i jedno c nawet da się przez to ładować, hdmi, metalowa obudowa,
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Adasadula

#14 ·

Oczywiście że jest. Mówię tylko, że jeżeli ktoś będzie miał jakąś bardziej opłacalną ofertę to z chęcią sobię popatrzę.

pates

#15 ·

Ciężko chyba, że chcesz dotykowy ekran
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Adasadula

#16 ·

A jak coś takiego z NVDA współpracuje?

pates

#17 ·

Tak nawet ok, ale raczej jako ciekawostka
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

zywek

#18 ·

Nie no, ja sobie chwalę

Adasadula

#19 ·

A z jakiego lapka korzystasz?

sanklip

#20 ·

Też polecam swift3.