Istnieje to już od dawna ale jakoś nigdy nie było wątku na ten temat.
Co to jest WaCUP to skrót od Winamp Community Update Project.
Projekt ten działa na załatanym Winampie 5.666 dodając aktualizacje wtyczek i nowe funkcje. Jest on jednak cały czas we fazie beta i tak na prawdę wersje poglądowe są wypuszczane raz na surki rok. Więc nie spodziewajmy się tu niestety stabilności. Przyszłym celem jest stworzenie niezależnego odtwarzacza wpełni kompatybilnego z Winampem. Kiedy to jednak nastąpi tego nie wie nikt.
Obecnie nie można się zapisać do betatestów, gdyż jest reorganizacja programu tak piszą na swojej stronie. Betatestemem może zostać no hm hm prawie każdy tak wnioskuję z opisu na stronie. Instalowałem najnowszy podgląd, ale działa to średnio i wysypuje się, bo to w końcu beta więc ja z tego nie korzystam. Wstawiam to jako ciekawostkę. Link do projektu
https://getwacup.com/