Poprzednia
2 / 2
Jeszcze nie, uwielbiam Mroza, ale mam rónież wiele innych tytułów do przesłuchania, a i tak wciąż wpada mi nadplanowy.
1 likes
Ja czytałam, choć sam początek wcale mnie nie przekonywał do kontynuowania, ale ostatecznie przeczytałam całą.
-- (dariusz.1991):
A czytałeś trylogię W kręgach władzy?
-- (Lowca_Androidow):
No nie, z Chyłką jestem na bieżąco, a aktualnie kończę najnowszą część z Komisarzem Forstem, rewelacja, ale jak się posłucha to strach jechać w góry :) Byłoby mi trudno zdecydować czy bardziej podoba mi się Chyłka czy Forst :)
--
--
-- (dariusz.1991):
A czytałeś trylogię W kręgach władzy?
-- (Lowca_Androidow):
No nie, z Chyłką jestem na bieżąco, a aktualnie kończę najnowszą część z Komisarzem Forstem, rewelacja, ale jak się posłucha to strach jechać w góry :) Byłoby mi trudno zdecydować czy bardziej podoba mi się Chyłka czy Forst :)
--
--
2 likes
Ja przeczytałam kilka książek i te, które czytałam podobały mi się. Jest napięcie, czyli to, co w książkach lubię najbardziej, zwroty akcji, i nieprzewidziane, zaskakujące zakończenia, tak jak w Osiedlu Żnniw, które swoją drogą podobało mi się najbardziej. Za cykle jeszcze się nie wzięłam, zaczęłam Chyłkę, ale jakoś pierwszy tom do mnie nie przemówił, może za sprawą lektora, zamierzam kiedyś wrócić do cyklu, lecz tym razem w ebookach.
Witajcie. Czy ktoś czytał ostatnio, pamięta i mógłby mi opisać zakończenie drugiego tomu z komisarzem Forstem?
Jeżeli ktoś uważa, że mróz nie ma pojebanych pomysłów to proponuję serię z Sewerynem Zaorskim, szczególnie drugi tom. I ostatnio jakoś wydaną książkę Paderborn opisywaną niby jako druga część Langera. Osiedle żniw, jedna z najlepszych super produkcji. Chyłka, rzeczywiście coś w pewnym momencie się zesrało, ale tom 12 i 13 nadal trzymają poziom. W lot202 w superprodukcji efekty specjalne, cóż, momentami też zakrywały o psychopatię.
On to ma chyba kilku Ghostwriterów na wynajęciu, bo ja nie wiem jak można tak dużo pisać. Stworzenie czegoś dobrego jest ciężkim procesem. ;)
1 likes
I pisaliby tym samym stylem? Raczej małoprawdopodobne.
Pisał na samym początku, zdaje się w pierwszej części o Chyłce, że pisze w każdej wolnej chwili, w poczekalni na lotnisku, w samolocie itp, itd. Jeśli to samorodek to nie musi wkładać wiele wysiłku żeby coś dobrego stworzyć. Poza tym jJego zawód daje Mu sporo ciekawych tematów, tylko je rozwinąć, ubarwić i pogmatwać :)
Pisał na samym początku, zdaje się w pierwszej części o Chyłce, że pisze w każdej wolnej chwili, w poczekalni na lotnisku, w samolocie itp, itd. Jeśli to samorodek to nie musi wkładać wiele wysiłku żeby coś dobrego stworzyć. Poza tym jJego zawód daje Mu sporo ciekawych tematów, tylko je rozwinąć, ubarwić i pogmatwać :)
5 godzinn dziennie, wszystkie weekendy święta, no i już trochę tych książek napisał. Myślę, że złapał flow, i teraz idzie mu dużo szybciej.
Na pewno nie jest to mega łatwe jeśli ktoś tak sobie wyobraża, jednak sporo wiedzy musiał wchłonąć żeby pisać książki na różnorodne tematy.
No, ale że nie jest wypalony po tylu latach, ciekawe.
No, ale że nie jest wypalony po tylu latach, ciekawe.
Gościu ma doktorat z prawa konstucyjnego. To już świadczy o tym, że wiedzę musi mieć, bo byle leszcze nie dostają się na prawo od tak.
1 likes
No i pojawiła się kolejna superprodukcja Remigiusza Mroza pt. Bezkarny
Nie czytałem jeszcze. Mam tylko nadzieję, że nie pójdzie to w skrajnie feministyczną stronę.
1 likes
"Bezkarny" już za mną. Nie jest to najlepsza książka tego autora, a i jako superprodukcja pozostawia trochę do życzenia, choć nie wiem, może taki właśnie był zamysł twórców.
Poprzednia
2 / 2