My w górach prawdopodobnie do połowy sierpnia. Tak w ogóle tu jest agro, ale przyjazd z deka problematyczny, bo przystanek akieś 3km od nas.
Niestety nie.
Próbowałem go nakłonić, żeby zkożystał z okazji, ale coś chyba z marnym skutkiem :(
Próbowałem go nakłonić, żeby zkożystał z okazji, ale coś chyba z marnym skutkiem :(
Edytowano
1 likes
Od jutra po południu do poniedziałku... Nie wiem kiedy nawiedzam Wrocław. Następnie udaję się do Warszawy, gdzie przebywać zamiaruję aż do końca lipca. Zainteresowanych jakąś bliższą interakcją zapraszam na prv.
1 likes
od 15.09, do 17.09 w Wawce na reha będę. Stanowisko z Telefonami, czytnikami książek i urządzeniami lektorskimi. Jak by kto chciał, czy obejrzeć sprzynt, czy pogadać moment, to jestem włąśnie wtedy.
O kurrr... Czemu ja tu wcześniej nie zaglądnęłam? No i okazja na spotkanie przeleciała. Echch.
-- (Pitef):
od 15.09, do 17.09 w Wawce na reha będę. Stanowisko z Telefonami, czytnikami książek i urządzeniami lektorskimi. Jak by kto chciał, czy obejrzeć sprzynt, czy pogadać moment, to jestem włąśnie wtedy.
--
-- (Pitef):
od 15.09, do 17.09 w Wawce na reha będę. Stanowisko z Telefonami, czytnikami książek i urządzeniami lektorskimi. Jak by kto chciał, czy obejrzeć sprzynt, czy pogadać moment, to jestem włąśnie wtedy.
--
2 likes
Wstępnie od 28 do 30 października będę w Łodzi, z kolei w następny weekend - w Bydgoszczy. Jeśli ktoś chciałby się spotkać, to odzywajcie się na pv.
2 likes
Heloł. Niestety ta Łódź zmienia się na Siedlce. Sorry za zamieszanie, mi też smutno :(