Forum

Ogłaszam, że będę!

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 5 / 8 Następna

tomecki

#81 ·

My w górach prawdopodobnie do połowy sierpnia. Tak w ogóle tu jest agro, ale przyjazd z deka problematyczny, bo przystanek akieś 3km od nas.

zywek

#82 ·

A w bagaż wlicza się również Longshoot?

djsenter

#83 ·

Niestety nie.
Próbowałem go nakłonić, żeby zkożystał z okazji, ale coś chyba z marnym skutkiem :(
Senter San

zywek

#84 ·

2 likes
No jak? Przecież mówił, że gonie zapakowałeś do luku.

daszekmdn

#85 ·

1 likes
Graco, to ja też chcem!
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Pitef

#86 ·

Jak kto z Kołobrzegu, to będę w dniach 09 - 17.07.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

Puszkin

#87 ·

@Zywek: Longshoot się jakoś zdecydować zabardzo nie może z tego, co wiem.

Zuzler

#88 ·

Edytowano 1 likes
Od jutra po południu do poniedziałku... Nie wiem kiedy nawiedzam Wrocław. Następnie udaję się do Warszawy, gdzie przebywać zamiaruję aż do końca lipca. Zainteresowanych jakąś bliższą interakcją zapraszam na prv.

Pitef

#89 ·

1 likes
od 15.09, do 17.09 w Wawce na reha będę. Stanowisko z Telefonami, czytnikami książek i urządzeniami lektorskimi. Jak by kto chciał, czy obejrzeć sprzynt, czy pogadać moment, to jestem włąśnie wtedy.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

Agata.d

#90 ·

O kurrr... Czemu ja tu wcześniej nie zaglądnęłam? No i okazja na spotkanie przeleciała. Echch.
-- (Pitef):
od 15.09, do 17.09 w Wawce na reha będę. Stanowisko z Telefonami, czytnikami książek i urządzeniami lektorskimi. Jak by kto chciał, czy obejrzeć sprzynt, czy pogadać moment, to jestem włąśnie wtedy.

--
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

Paulinux

#91 ·

2 likes
Wstępnie od 28 do 30 października będę w Łodzi, z kolei w następny weekend - w Bydgoszczy. Jeśli ktoś chciałby się spotkać, to odzywajcie się na pv.
Happy hacking

Pitef

#92 ·

1 likes
Ja Chcem!
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

Paulinux

#93 ·

1 likes
O, jak miło :D
Happy hacking

Pitef

#94 ·

2 likes
to się zdzwonimy :)
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

Julitka

#95 ·

1 likes
@Pitew @Paulinux Jeśli tylko będę w Łodzi, to ja też chętnie! <3
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Pitef

#96 ·

2 likes
Będzie nam bardzo milutko.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

tomecki

#97 ·

2 likes
W weekend melduję się w Krakowie.

Paulinux

#98 ·

2 likes
Heloł. Niestety ta Łódź zmienia się na Siedlce. Sorry za zamieszanie, mi też smutno :(
Happy hacking

DJGraco

#99 ·

@Tomecki to co ty na małe spotkanie na Tynieckiej?

kazek5p

#100 ·

hahaha jak mu pozwolą wejść
-- (DJGraco):
@Tomecki to co ty na małe spotkanie na Tynieckiej?

--
Poprzednia 5 / 8 Następna