Forum

pomysł na dodatek, przeszukiwanie emoji

sugestie nowych funkcji lub poprawy tłumaczenia

cinkciarzpl

#1 ·

Rozchodzi się mnie o takie coś. Znaczków sporo, wciąż dochodzą nowe. Niektórych używa się częściej, ale innych rzadziej, za to jak już są potrzebne to szukaj wiatru w polu mimo, że dobrze wiemy jak nvda czyta dany znaczek. Nie dałoby się do takiej wtyczki wcisnąć szukajki? Inna rzecz, że ten obecny dodatek jest wybrakowany jeśli chodzi o zestaw znaczków.
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

stefan

#2 ·

No nie wiem ja tam przeszukuję w dodatku emotikony, z tymże, nie z okienka wstaw emotikon tylko wstaw symbol, bo tu jest dużo więcej możliwości. Nawet sobie chyba skrót do tego przypisałem, bo często z tego korzystam.
A to co czyta NVDA jest w katalogu instalacyjnym w pliku z polskim cldr.dic, tam też można wyszukać bez dodatku.

cinkciarzpl

#3 ·

1 likes
O pacz, chyba kolejnego browca tobie wiszę, nawet niewiedziałem że ten dodatek ma drugie okienko do wstawiania :P
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

Monia01

#4 ·

1 likes
Vin+. (kropka) otwiera Ci okno emoi, możesz wpisać to, którego szukasz. potem tylko zatwierdzasz wybór enterem