Podzielmy się opiniami o tej grze, ja zaczynam narazie w nia grywać i nie jestem doświadczonym graczem.
Nauczyłem już się śledzić użytkowników, i w zasadzie tyle.
Jeszczę nie umiem killować, no ale trzeba poćwiczyć. Dokumentację średnio rozumiem, bo w angielskim jest mi jeszcze słabo.