Forum

Problem z gniazdem słuchawkowym albo sterownikiem.

Hardware

Poprzednia 2 / 2

zywek

#21 ·

Amd nie były mocniejsze. Amd są mocniejsze teraz.

Pitef

#22 ·

można było coś około 3,2 ghz o ile pamiętam.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

misiek

#23 ·

No moim zdaniem Athlony były mocniejsze, albo przynajmniej na równi. Nie mylić z Duron, bo to jak Celeron Intela.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

zywek

#24 ·

To że miały wi ecej GHz wcale nie znaczyło że były mocniejsze, bo niestety nie były.
Poprzednia 2 / 2