1 likes
Niematakiejopcji.
Z tym czyszczeniemprzeglądarek to jesttak, chrome i firefoxa na 100 skanów 1 czyści zakładki ulubione, nie powinien ruszać. Hasła na pewno czyści i ciasteczka.
Ja przed takim skanem robięsobie kopię zakładek i ustawień przeglądarek.
Nie namawiam nigdy do stosowania FRST, każdy robi na własnąodpowiedzialność.
Tempy można czyścić ręcznie, ale pod windą nie wsystko da się usunąć i najlepiej robić to z poziomu LiveCD, FRST ma wysoki priorytet dostępowy i dlatego czyści nawet pod windą.
Narzędziem tym można uwalić sytem stosując go niewłaściwie, przy czyszczeniu tempów praktycznie niemożliwe jest uwalenie sytemu, ale trzeba mieć wzgląd na to, że to jednak windows :)
Z tym czyszczeniemprzeglądarek to jesttak, chrome i firefoxa na 100 skanów 1 czyści zakładki ulubione, nie powinien ruszać. Hasła na pewno czyści i ciasteczka.
Ja przed takim skanem robięsobie kopię zakładek i ustawień przeglądarek.
Nie namawiam nigdy do stosowania FRST, każdy robi na własnąodpowiedzialność.
Tempy można czyścić ręcznie, ale pod windą nie wsystko da się usunąć i najlepiej robić to z poziomu LiveCD, FRST ma wysoki priorytet dostępowy i dlatego czyści nawet pod windą.
Narzędziem tym można uwalić sytem stosując go niewłaściwie, przy czyszczeniu tempów praktycznie niemożliwe jest uwalenie sytemu, ale trzeba mieć wzgląd na to, że to jednak windows :)