Witajcie czy mugł by ktoś podesłać linka do głosów iwony działających na win 10.
To nie są mobilne głosy Sapi 5, to są głosy Windows, które sa na telefonach z WinPhone.
wiecie co? chciałbym żeby był taki syntezator, który by miał intonacje jak espeak ale brzmiał bardziej ludzko. to by było niesamowite.
Taak to darmowe daje link
https://jeff.tdrealms.com/Add-Ons/protalker.nvda-addon
https://jeff.tdrealms.com/Add-Ons/protalker.nvda-addon
Co do syntez ogólnie, coprawda niewspółpracujących z eltenem, jak ktoś chce mieć coś serio darmowe i w 100% legalne, w dodatku mówiące po polsku, a espeaka z jakichś powodów nie lubi, zlotowicz.pl, tam dodatek gregor dla nvda.
Oczywiście rzeczy mniej legalnych albo takich, które wydają się legalnymi ale nimi wcale nie są jest więcej, ale to nie są tematy na publiczne forum.
Oczywiście rzeczy mniej legalnych albo takich, które wydają się legalnymi ale nimi wcale nie są jest więcej, ale to nie są tematy na publiczne forum.