Forum

Porządne firmy przewodów

Przewody i zasilanie

Julitka

#1 ·

Kochani,
Potrzebuję w najbliższym czasie kupić sobie przewód Micro USB/USB C.
Podobnie jak przy innych tego typu zakupach, przy tym też mam problem z wyborem firmy - są różne Uniteki itp itd, a ja nie wiem, którą firmę wybrać, by nie był to chłam.
Sytuacja o tyle skomplikowana, że chodzi wszak o USB C, więc musi nie jeno ładować, ale i dane przesyłać, a nie zawsze jest to opisane w instrukcyji.
Co Wy na to?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

misiek

#2 ·

Belkin, jeszcze się nie zawiodłem na ich kablach.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Julitka

#3 ·

Czy mają przewody z nylonem na wierzchu?
No wiecie, o co chodzi, taka twarda, solidna osłonka...
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

nuno69

#4 ·

SilverMonkey
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

misiek

#5 ·

Tak. Polecę ci jeszcze inne firmy, jak dowiem się nazwy ich.
-- (Julitka):
Czy mają przewody z nylonem na wierzchu?
No wiecie, o co chodzi, taka twarda, solidna osłonka...

--
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

denis333

#6 ·

Ten nylon to zdradliwe gówno. Wystarczy zmiana temperatury, jedna część nagle sama z siebie pęknie i już po kablu. Nie raz się zawiodłem na słuchawkach z nylonowym oplotem.

Julitka

#7 ·

Nie potrzebuję słuchawek, nawet typowych przewodów do kompa z nylonem, ale u mnie przewody typowo ładujące, takie do ładowarek 230, nie mogą być bez. :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

denis333

#8 ·

No nie wiem. Możesz spróbować. Ja się swego czasu zraziłem, więc od tamtej pory nie przepłacam pieniędzy.

Julitka

#9 ·

@Denis Już spróbowałam. :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

misiek

#10 ·

Nylon nylonowi nie równy. Swego czasu miałem kabel do Iphone za raptem 15 zł właśnie z oplotem nylonowym, ale gruby i sztywny jak drut. I właśnie stało się z nim to co opisujesz. Od dwóch lat mam kabelek nylonowy Belkina, który pomimo tego że jest giętki i nie obciąża telefonu przy ładowaniu to do tej pory nic się z nim nie stało.
-- (denis333):
Ten nylon to zdradliwe gówno. Wystarczy zmiana temperatury, jedna część nagle sama z siebie pęknie i już po kablu. Nie raz się zawiodłem na słuchawkach z nylonowym oplotem.

--