Hej
Poniżej opisuje sposób jak przywrócić klasyczny wygląd panelu głośności z starszych windowsów, np 7.
Dziesiątkowy panel głośności jest całkiem spoko, nie ma jakiśch większych różnic, jednak jeśli ktoś z was tak bardzo tęskni za klasycznym panelem da się to zrobić.
Wystarczy, że pobierzecie plik z załącznika, rozpakujecie archiwum i uruchomicie kturyś z plików REG.
classicVolumePanelEnable.reg włącza klasyczny wygląd panelu głośności
classicVolumePanelDisable.reg przywraca domyślne ustawienia
Cieszyć się!
Poniżej opisuje sposób jak przywrócić klasyczny wygląd panelu głośności z starszych windowsów, np 7.
Dziesiątkowy panel głośności jest całkiem spoko, nie ma jakiśch większych różnic, jednak jeśli ktoś z was tak bardzo tęskni za klasycznym panelem da się to zrobić.
Wystarczy, że pobierzecie plik z załącznika, rozpakujecie archiwum i uruchomicie kturyś z plików REG.
classicVolumePanelEnable.reg włącza klasyczny wygląd panelu głośności
classicVolumePanelDisable.reg przywraca domyślne ustawienia
Cieszyć się!