Tak dokładnie.
Ja powiem tak: MW Poprostu lubię, dopuki single player content mi się nie skończy to będę grać. Nie lubię dołączaćdo teamów lub do gangów. Do jakiego momentu jest możliwe granie samemu?
Tak, choć część lokacji, jest zamknięta dla pojedyńczych graczy, np świątynia w północnym mieście od Sanset City.
Fajnie się gra razem z innymi jeśli chodzi o tę grę. Tam gdzie jest możliwość zrobienia jakiegoś questa samemu to będę próbował, ale jak gdzieś trzeba większą grupą się wybrać to też nie odmówię. choć fajniej moim zdaniem gra się solo
Teamy to najlepsze co jest w tej grze ;).
Ja osobiście nie przepadam za singlem gdziekolwiek, a za singlem online to już w ogóle.
Ja osobiście nie przepadam za singlem gdziekolwiek, a za singlem online to już w ogóle.
Jaką macie strategię, na przyporządkowywanie umiejętności, pod jakimi klawiszami przeważnie?