To ja może dopowiem skąd ta myśl.
Oczywiście, można forum rozszerzyć i zająć się w ogóle niepełnosprawnymi w kulturze. Jak z jednego z komentarzy w ankiecie wynika, oburzenie wzbudza ta kwestia. Nie, nie chodzi o wywyższanie niewidomych, ale aktualnie mamy nie jeden wątek poświęcony... No właśnie, stety lub nie, niewidomym w kulturze, więc owszem, forum taką nosiłoby nazwę, bo i tak nasza niepełnosprawność najprawdopodobniej będzie wiodąca tematycznie.
Sam pomysł na takie forum powstał dlatego, że zebranie tych wątków razem da nam ciekawy kącik w sieci, gdzie wszystko na temat , co się tu znalazło i znajdzie będzie podane jak na talerzyku i bez kości.
Jeśli uważacie, że warto, głosujcie w ankiecie na tak, jeśli nie, no to oczywiście wyraźcie swój sprzeciw.