1 / 2
Następna
Zapraszam do dyskusji. Lubicie? Nie lubicie? Dlaczego? :)
Edytowano
3 likes
Nie znoszę Kevina i wcale mnie nie martwi, że sam jest w domu albo w innym Nowym Jorku.
Szczerze mówiąc, "Kevin" już mi się przejadł. Teraz go w ogóle nie oglądam. Fajny jest np. "Jack Frost" albo inne takie zimowo-świąteczne filmy, np. "Królowa Śniegu" z 2002 roku.
Kewin to już rutyna. Takie jest moje zdanie. A co do filmów bardzo fajnie się ogląda zwłaszcza w wigilię najpiękniejsze baśnie braci grimm. To jest dopiero coś. Jako ciekawostka powiem, że Niemcy zawsze w wigilie to puszczają. Oczywiście jest jeszcze jeden film, który jest tradycją czyli trylogiaSissi o austriackiej cesarzowej(wersja z lat 50 z Ronnie Schneider w roli głównej.) W niemczech jest wielkie boom na te filmy poza baśniami co roku w wigilię a nawet cały okres świąteczny. Filmy te ogląda się moim zdaniem o wiele fajniej niż kewina. Filmu tego nie potępiam, ale ileż razy można w kółko macieju oglądać to samo i to każdego roku w ten niezwykły dzień wigilią zwany. Jeżeli wpis jest nie na temat to przepraszam.
1 likes
Monia01, przykro mi, ale chyba Cię pobiję. Z dumą ogłaszam, zę raz jeden w życiu widziałam jakiś może 5-minutowy kawałeczek Kevina. I nawet nie wiem, która część to była.
Ja tam w ogólenie oglądam telewizji, więc nie widziałemi dokładdnie nawet niewiem o czym to opowiada XD
Ja chyba też góra 5-minutowy fragment obejrzałam i więcej nieeeee.
--Cytat (Zuzler):
Monia01, przykro mi, ale chyba Cię pobiję. Z dumą ogłaszam, zę raz jeden w życiu widziałam jakiś może 5-minutowy kawałeczek Kevina. I nawet nie wiem, która część to była.
--Koniec cytatu
--Cytat (Zuzler):
Monia01, przykro mi, ale chyba Cię pobiję. Z dumą ogłaszam, zę raz jeden w życiu widziałam jakiś może 5-minutowy kawałeczek Kevina. I nawet nie wiem, która część to była.
--Koniec cytatu
A kolacja wigilijna to nie rutyna, a gwiazdka i prezenty to nie rutyna, a święta to nie rutyna? Jeśli nawet To Kevin mi pasuje do tej całej rutyny.
-- (przemol):
Kewin to już rutyna. Takie jest moje zdanie. A co do filmów bardzo fajnie się ogląda zwłaszcza w wigilię najpiękniejsze baśnie braci grimm. To jest dopiero coś. Jako ciekawostka powiem, że Niemcy zawsze w wigilie to puszczają. Oczywiście jest jeszcze jeden film, który jest tradycją czyli trylogiaSissi o austriackiej cesarzowej(wersja z lat 50 z Ronnie Schneider w roli głównej.) W niemczech jest wielkie boom na te filmy poza baśniami co roku w wigilię a nawet cały okres świąteczny. Filmy te ogląda się moim zdaniem o wiele fajniej niż kewina. Filmu tego nie potępiam, ale ileż razy można w kółko macieju oglądać to samo i to każdego roku w ten niezwykły dzień wigilią zwany. Jeżeli wpis jest nie na temat to przepraszam.
--
-- (przemol):
Kewin to już rutyna. Takie jest moje zdanie. A co do filmów bardzo fajnie się ogląda zwłaszcza w wigilię najpiękniejsze baśnie braci grimm. To jest dopiero coś. Jako ciekawostka powiem, że Niemcy zawsze w wigilie to puszczają. Oczywiście jest jeszcze jeden film, który jest tradycją czyli trylogiaSissi o austriackiej cesarzowej(wersja z lat 50 z Ronnie Schneider w roli głównej.) W niemczech jest wielkie boom na te filmy poza baśniami co roku w wigilię a nawet cały okres świąteczny. Filmy te ogląda się moim zdaniem o wiele fajniej niż kewina. Filmu tego nie potępiam, ale ileż razy można w kółko macieju oglądać to samo i to każdego roku w ten niezwykły dzień wigilią zwany. Jeżeli wpis jest nie na temat to przepraszam.
--
1 likes
mi też taka prawda dużo ludzi wychowało się na kewinie w święta więc jak by nie patrzeć to jest to dla ludzi tradycja
Edytowano
1 likes
O, to ja Was wszystkich przebije, nigdy nie oglądałam nawet przez sekundę. :-D
1 likes
I ja też.
Przemol, a jaka jestróżnica corocznego puszczania tego samego czyli Baśńi Bracia Grimmz corocznym oglądaniem tegosamegoKevina?
Jestem temu przeciwny, za komuny, której nie trawię i nigdy bym nie chciał, aby takie czasy powróciły, ale jak przychodziły święta to w TV zawsze byłocośwyjątkowego, coś czegonie było przez cały rok.
Kevina oglądałem parę razy bo jako komediami się podobała, ale nie uważam, aby to byłfilm na coroczneoglądanie w czasie świąt, jest tyle filmów o świętach, że możnaby co roku puszczać inny.
Jestem temu przeciwny, za komuny, której nie trawię i nigdy bym nie chciał, aby takie czasy powróciły, ale jak przychodziły święta to w TV zawsze byłocośwyjątkowego, coś czegonie było przez cały rok.
Kevina oglądałem parę razy bo jako komediami się podobała, ale nie uważam, aby to byłfilm na coroczneoglądanie w czasie świąt, jest tyle filmów o świętach, że możnaby co roku puszczać inny.
1 likes
Nie, nie przebijecie niestety mnie, bo ja te 5 minut obejrzałam kiedy byłam od Was sporo starsza. :D
To ja mam np, Świąteczną gorączkę. Jest gdzieś w tv w tym roku?
-- (Lowca_Androidow):
Przemol, a jaka jestróżnica corocznego puszczania tego samego czyli Baśńi Bracia Grimmz corocznym oglądaniem tegosamegoKevina?
Jestem temu przeciwny, za komuny, której nie trawię i nigdy bym nie chciał, aby takie czasy powróciły, ale jak przychodziły święta to w TV zawsze byłocośwyjątkowego, coś czegonie było przez cały rok.
Kevina oglądałem parę razy bo jako komediami się podobała, ale nie uważam, aby to byłfilm na coroczneoglądanie w czasie świąt, jest tyle filmów o świętach, że możnaby co roku puszczać inny.
--
-- (Lowca_Androidow):
Przemol, a jaka jestróżnica corocznego puszczania tego samego czyli Baśńi Bracia Grimmz corocznym oglądaniem tegosamegoKevina?
Jestem temu przeciwny, za komuny, której nie trawię i nigdy bym nie chciał, aby takie czasy powróciły, ale jak przychodziły święta to w TV zawsze byłocośwyjątkowego, coś czegonie było przez cały rok.
Kevina oglądałem parę razy bo jako komediami się podobała, ale nie uważam, aby to byłfilm na coroczneoglądanie w czasie świąt, jest tyle filmów o świętach, że możnaby co roku puszczać inny.
--
Ze świąteczych filmów polecam: Opowieść wigilijna, artur ratuje gwiazdkę najpiękniejsze baśnie braci Grimm Dziadek do orzechów i cztery królestwa, oraz z netfliksa świąteczną kronikę.
--Cytat (misiek):
To ja mam np, Świąteczną gorączkę. Jest gdzieś w tv w tym roku?
-- (Lowca_Androidow):
Przemol, a jaka jestróżnica corocznego puszczania tego samego czyli Baśńi Bracia Grimmz corocznym oglądaniem tegosamegoKevina?
Jestem temu przeciwny, za komuny, której nie trawię i nigdy bym nie chciał, aby takie czasy powróciły, ale jak przychodziły święta to w TV zawsze byłocośwyjątkowego, coś czegonie było przez cały rok.
Kevina oglądałem parę razy bo jako komediami się podobała, ale nie uważam, aby to byłfilm na coroczneoglądanie w czasie świąt, jest tyle filmów o świętach, że możnaby co roku puszczać inny.
--
--Koniec cytatu
To ja jak bym miał oglądać to Szklaną pułapkę
Pewnie będzie, ale jakoś po nowym roku. Na Tnt jest średnio co kilka miesięcy.
-- (Lowca_Androidow):
--Cytat (misiek):
To ja mam np, Świąteczną gorączkę. Jest gdzieś w tv w tym roku?
-- (Lowca_Androidow):
Przemol, a jaka jestróżnica corocznego puszczania tego samego czyli Baśńi Bracia Grimmz corocznym oglądaniem tegosamegoKevina?
Jestem temu przeciwny, za komuny, której nie trawię i nigdy bym nie chciał, aby takie czasy powróciły, ale jak przychodziły święta to w TV zawsze byłocośwyjątkowego, coś czegonie było przez cały rok.
Kevina oglądałem parę razy bo jako komediami się podobała, ale nie uważam, aby to byłfilm na coroczneoglądanie w czasie świąt, jest tyle filmów o świętach, że możnaby co roku puszczać inny.
--
--Koniec cytatu
To ja jak bym miał oglądać to Szklaną pułapkę
--
-- (Lowca_Androidow):
--Cytat (misiek):
To ja mam np, Świąteczną gorączkę. Jest gdzieś w tv w tym roku?
-- (Lowca_Androidow):
Przemol, a jaka jestróżnica corocznego puszczania tego samego czyli Baśńi Bracia Grimmz corocznym oglądaniem tegosamegoKevina?
Jestem temu przeciwny, za komuny, której nie trawię i nigdy bym nie chciał, aby takie czasy powróciły, ale jak przychodziły święta to w TV zawsze byłocośwyjątkowego, coś czegonie było przez cały rok.
Kevina oglądałem parę razy bo jako komediami się podobała, ale nie uważam, aby to byłfilm na coroczneoglądanie w czasie świąt, jest tyle filmów o świętach, że możnaby co roku puszczać inny.
--
--Koniec cytatu
To ja jak bym miał oglądać to Szklaną pułapkę
--
1 / 2
Następna